Ontdek het plezier van samen muziek maken!

Heb je altijd al een blaas- of slagwerkinstrument willen leren bespelen? Of lijkt samen muziek maken je geweldig? Dan is dit je kans! Maak samen muziek met het Nieuw Talent Orkest!  

In maart starten, in samenwerking met 13 muziekverenigingen, drie superleuke Nieuw Talent Orkesten voor volwassenen: in Weert, Nederweert en Heeze-Leende. In 10 repetities ervaar je hoe fantastisch het is om samen muziek te maken. Ervaren muzikanten van de muziekverenigingen ondersteunen tijdens de repetities. Om mee te kunnen doen hoef je geen muzikale ervaring te hebben of noten te kunnen lezen. Het plezier staat voorop. We sluiten de repetitieperiode af met een feestelijk concert. 

Start Nieuw Talent Orkesten
De eerste repetities staan gepland: 

  • Weert | donderdag 16 maart van 20.00 – 22.00 uur | locatie: RICK in Weert 
  • Nederweert | zondag 19 maart van 15.30 – 17.30 uur | locatie: Wilhelm Tell gebouw in Nederweert 
  • Heeze-Leende | woensdag 22 maart van 20.00 – 22.00 uur | locatie: Dorpshuis Valentijn in Sterksel 

Dit beloven bijzondere repetities te worden onder de enthousiaste muzikale leiding van Guus Pieksma, initiatiefnemer van dit succesvolle concept uit Sneek. De nieuwe orkesten in Weert, Nederweert en Heeze-Leende zijn een initiatief van RICK en de muziekverenigingen uit de gemeenten. Nieuw Talent Orkest is een uniek muziekproject voor volwassenen.  

Doe je mee? 
Wij zorgen voor een instrument en lessenaar. Misschien weet je al welk instrument je wilt bespelen en anders helpen we je daar bij. Verder krijg je een complete orkestmap. Meer dan 1.500 Nieuw Talent Orkest muzikanten gingen je voor en ontdekten een geweldige nieuwe hobby. 

Kijk voor meer informatie en aanmelden op www.rickraakt.nl/nieuwtalentorkest. 

Geplaatst in Nieuws

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*