LOS STERKSOL

De zomer bijna voorbij, tijd voor een gezellig weekend waar alle bewoners uit Sterksel samen kunnen komen! Op 4 en 5 september slaan Leuk! Op Sterksel en Muziekvereniging de Heerlijkheid Sterksel de handen ineen voor een unieke samenwerking. Eindelijk weer een evenement in Sterksel, eindelijk weer leven in de brouwerij op het kerkplein!

Wat kun je verwachten? Heerlijke drankjes, hapjes uit een foodtruck, een kinderplein met een tweetal attracties, muziek en dat allemaal op een sfeervolle locatie.

Wanneer?
Zaterdag 4 september, 15.00-23.00 uur
Zondag 5 september, 11.00-19.00 uur

Uiteraard houden wij ons aan de voorschriften vanuit de Rijksoverheid en het RIVM. Daarom zullen wij vanaf 12 jaar een CoronaCheck doen via de CoronaCheckapp. Vergeet hiervoor niet een geldig legitimatiebewijs mee te nemen!

Tot 4 en 5 september!

_____

Geplaatst in Nieuws

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*